Biz Kimiz?

KAP-SAN, 2000 yılında, Alüminyum ve PVC profillere dekoratif kaplama yapmak üzere, İstanbul Ümraniye’de faaliyetine başlamıştır. Yaptığı AR-GE çalışmaları ve sonucunda edindiği bilgi birikimi ile elde ettiği müşteri memnuniyeti, KAP-SAN’ın müşteri portföyünün ve makine parkının hızla gelişmesini sağlamıştır. 2005 yılında, İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 2500 m² alana sahip kendi fabrikasına taşınarak üretim kapasitesini artırmıştır. 2007 yılından itibaren, ilave teknolojik yatırımlarla, mobilya aksesuarları üretimine başlamış olup, halen yaklaşık 9000 m² alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Tescilli ticari EUROFLEX markası ile ürettiği, gerekli kalite belgelerine sahip üstün kalite standartlarında ürünleri, 60’dan fazla ülkeye ihracat yaparak, dünya pazarında söz sahibi olmuştur.

euroflex

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti çıtamızı sürekli yükselterek, en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak, marka imajımızı ve Pazar payımızı artırmak ve KALİTE-KAPSAN ayrılmazlığını geleceğe taşımaktır.

Vizyonumuz

Gelişmeye ve yeniliğe açık yapımızla, çağdaş bilgi ve teknolojiler kullanmak, tüm iş ortaklarımıza değer katacak bir yönetim tarzı sunmak, ürün ve hizmetlerimizde fark yaratmak, değerlerini kazanca çeviren uluslararası bir firma olmaktır.