Biz Kimiz?

KAPSAN, 2000 yılında İstanbul Ümraniye'de Alüminyum PVC v.b. profillere dekoratif kaplama işlemi yapmak üzere faaliyete başlamıştır. Kaliteden ödün vermeyen anlayışlı, mesleki birikim ve müşteri memnuniyeti, KAPSAN'ın müşteri portföyünün ve makine parkurunun gelişmesini sağlamıştır. 2005 yılından itibaren İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesindeki 2000m2 kapalı alanı olan kendi fabrika binasında faaliyetini sürdürmektedir. 2007 yılından itibaren PVC profil ve plastik aksesuarları, teknolojik makinalar ile üstün kalitede üretmektedir.

Dünya standartlarında üretim yapan KAPSAN, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek İSO 9001 belgesini almış ve kalitesini tescil ettirmiştir. KAPSAN tüm bilgi birikimlerini ve teknolojisini kullanarak özgün markası olan 'euroFlex'i müşteri beğenisine sunmuştur. 'euroFlex' KAPSAN'ın ürettiği ürünlerin tescilli markasıdır.

euroflex

Misyonuzmuz

Müşteri memnuniyeti çıtamızı sürekli yükselterek, en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak, marka imajımızı ve Pazar payımızı artırmak ve KALİTE-KAPSAN ayrılmazlığını geleceğe taşımaktır.

Vizyonumuz

Gelişmeye ve yeniliğe açık yapımızla, çağdaş bilgi ve teknolojiler kullanmak, tüm iş ortaklarımıza değer katacak bir yönetim tarzı sunmak, ürün ve hizmetlerimizde fark yaratmak, değerlerini kazanca çeviren uluslararası bir firma olmaktır.